Rozpalte s rodinou a přáteli

KEDAR

Gril s přívodem vzduchu do topeniště, vyjímatelným popelníkem a plotnou prolomenou do středu topeniště

Certifikace pro styk s potravinami

Certifikace pro styk s potravinami

Patentovaný design i technické řešení

Patentovaný design i technické řešení

Patinující ocel COR‑TEN®

Patinující ocel COR‑TEN®

Prodloužená záruka 5 let

Prodloužená záruka 5 let

Vyrobeno v Kovářství Diviš v ČR

Vyrobeno v Kovářství Diviš v ČR

Grily KEDAR

Věřte nám – po prvním vyzkoušení jednoho z grilů KEDAR už nikdy nebudete chtít grilovat na žádném jiném! Jedná se totiž o jediný cortenový gril ta trhu, který se pyšní přívodem vzduchu do topeniště, vyjímatelným popelníkem a plotnou prolomenou do středu topeniště.

Přívod vzduchu Přídavný rošt Popelník Prohnutí ocelové plotny do jejího středu zabraňuje vytékání oleje kolem grilu. Nadměrné mastnoty jsou nasměrovány do ohně, kde ihned shoří. Pod grilovanými potravinami zůstává tedy jen nezbytně nutné množství omastku a nedochází k jeho zbytečnému přepalování, takže je grilování zdravější než na rovných plotnách nebo přímo na roštech. Plotna není pevně spojena s pláštěm grilu a nedochází proto k nasakování oleje do Cortenové oceli. Gril proto zůstává stále jako nový! Plotna je opatřena certifikací pro styk s potravinami na základě protokolu ZÚ č. 60262/2019. Masivní ocelový dvoudílný rošt je perfektním doplňkem, který nejenže rozšiřuje grilovací plochu, ale především umožňuje grilování na přímém ohni. To lze využít pro rychlé opečení pečiva, zatažení steaků nebo dosažení většího kouřového aroma připravovaných pokrmů. Vyšší provedení roštu zajišťuje pohodlné přikládání dřeva.

Navíc si svůj steak můžete ocejchovat erbem Kovářství Diviš 🙂
Díky unikátnímu patentovanému systému přívodu vzduchu do topeniště se nemusíte obávat přidušování hořícího dřeva a s tím spojené nadměrné kouřivosti. Tah je optimalizován pro ideální hoření bez nutnosti regulace. Cylindrický vyjímatelný popelník z CORTENu Vám zjednoduší obsluhu grilu. Žádné vymetaní ani vysávání popela už Vás nebude zdržovat při grilování. Popel samovolně propadává skrz rošt na dně topeniště přímo do popelníku, který jen čas od času stačí vyjmout a vysypat. Adaptér roštu Grilovací plotna Přídavný rošt svým variabilním provedením, kdy je možné kruhový rošt z rámečku vyjmout, nabízí funkci adaptéru, do kterého lze umístit kotlík, grilovací kámen nebo WOK pánev. Tím vznikne kompletní varné centrum, na kterém můžete grilovat, dusit, vařit nebo i smažit nepřeberné množství potravin (steaky, burgery, ryby, bramboráky, lívance, mořské plody, zeleninu nebo i ovoce).

Již nebudete potřebovat nevzhledné trojnožky nad ohniště, abyste uvařili vynikající guláš na ohni.

Celoroční provoz

Vnější plášť KEDARu je odolný vůči povětrnostním vlivům a zajišťuje nesmírně dlouhou životnost při celoročním umístění v exteriéru. Můžete proto grilovat v průběhu jara, léta, podzimu i zimy! Masivní plotna se díky unikátnímu technickému řešení velice snadno rozpálí i v mrazivém počasí. Naše hranaté grily KEDAR ve dvouplášťovém provedení uvnitř navíc skrývají 55 kg vložku z kotlové oceli, která pomáhá akumulaci tepla a zároveň izoluje vnější obal od nadměrného žáru.

Tepelné zóny

Ocelová grilovací plotna nabízí díky své velikosti více tepelných zón umožňujících úpravu různých typů potravin zároveň. Kruhové plotny mají 2 tepelné zóny. V bezprostřední blízkosti topeniště je teplejší zóna vhodná pro úpravu steaků, ryb nebo burgerů. Na opačném, chladnějším okraji plotny se skvěle griluje zelenina, mořské plody nebo vajíčka. Hranatá grilovací plotna nabízí ještě rohovou 3. zónu, která je perfektní pro pomalé vaření, nebo udržování grilovaného jídla v teple před servírováním.

Tým Kovářství Diviš

Náš šéf, Radek Diviš, je kovářem tělem i duší. Zná vlastnosti oceli a ví, jak se tvaruje, sváří a jak se chová při různých tepelných změnách. Prvotní nákres designu, technického řešení, realizace prvního prototypu, zařazení produktu do výroby a následná výstupní kontrola kvality jsou právě jeho prací. Jsme české kovářství a v našem týmu máme skvělé kováře, zámečníky a svářeče, kteří dokonale znají své řemeslo. Veškeré produkty vyrábíme vlastnoručně do posledního detailu zcela sami. Ručíme proto za kvalitu a dlouhou životnost všech našich grilů a ohnišť!

COR-TEN®

COR-TEN® je ocel s vysokou odolností proti korozi a to bez jakékoli povrchové úpravy. Chrání se sama vrstvou patiny, která je zároveň vizuálně výjimečná, nenapodobitelná a zcela bezúdržbová. Vzhledem k tomu, že na povrch Cortenu není třeba použití žádných nátěrových hmot a zároveň je zcela recyklovatelný, jedná se o ekologický materiál šetrný k životnímu prostředí. Díky této oceli jsou naše grily KEDAR zcela bezúdržbové a vyznačují se dlouhou životností. Více o CORTENu naleznete ZDE.

Proč jméno KEDAR?

Přečtěte název pozpátku 🙂 Ano, je to jen přesmyčka křestního jména našeho šéfa, pana Radka Diviše! Chtěli jsme mu tímto způsobem poděkovat, za to, že stvořil tuto řadu krásných a hlavně technologicky vyspělých grilů. Mohou tak nyní dělat radost Vám, našim zákazníkům. Gril KEDAR dotvoří Váš domov nebo restauraci k naprosté dokonalosti!

Reference

Názory našich zákazníků

Dobrý den, dovolím si složit Vám poklonu za výrobek a celkové obchodní jednání při realizaci objednávky. Gril KEDAR Prim je naprosto dokonalý výrobek. Konečně mám gril který je opravdu funkční, krásný, prostě bez jediné chyby. Moc děkuji za tuto kvalitu a vaše jednání. Vše klaplo tak, jak jsme se dohodli, vč. dodání ve slíbeném termínu. Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků. S přáním krásných dnů Jirka, Neratovice.

Jiří Kraus, KEDAR Prim

Vše je dokonalé, perfektní způsob přípravy nejen masa, výborné spalování, nádherný design. Mohu jen doporučit všem milovníkům grilování.

Lubomír Konrad, Gril KEDAR Optimus

Dlouho jsem nad ohnistem s grilem uvazoval a hledal. Nakonec jsem zvolil KEDAR. Byla to skvela volba a navic me tesi, ze jsem podporil zlate ceske rucicky. Jen tak dale.

Martin Horák, KEDAR Prim

“…Nelituji investice a potvrzuji, že grilování opravdu funguje!:)). Krásný zážitek. Velmi příjemná obsluha grilu, bez pocitu, že se spálíte, pohodlná výška, krásný pohled do topeniště. Na první pohled gril v zahradě působí jako socha, krásně se na něj kouká a upoutá pozornost…”

Martina Barcalová, KEDAR Prim

Kde hoří KEDAR

venkovní gril a ohniště s ocelovou plotnou ukované na celý život