Gril KEDAR

Certifikace pro styk s potravinami

Patentovaný design i technické řešení

Patinující ocel COR‑TEN®

Záruka 5 let

Vyrobeno v Kovářství Diviš v ČR

Grily KEDAR

Věřte nám – po prvním vyzkoušení jednoho z grilů KEDAR už nikdy nebudete chtít grilovat na žádném jiném! Jedná se totiž o jediný cortenový gril ta trhu, který se pyšní přívodem vzduchu do topeniště, vyjímatelným popelníkem a plotnou prolomenou do středu topeniště.

Proč je to důležité?

Přívod vzduchu
Díky patentovanému systému přívodu vzduchu do topeniště se nemusíte, oproti jiným grilům, obávat přidušování hořícího dřeva a s tím spojené nadměrné kouřivosti.

Vyjímatelný popelník
Cylindrický popelník z masivní COR-TEN oceli Vám zjednoduší obsluhu grilu. Žádné vymetaní ani vysávání popela už Vás nebude zdržovat při grilování. Popel samovolně propadává skrz rošt na dně topeniště přímo do popelníku, který čas od času stačí jen vyjmout a vysypat.

Plotna prolomená do středu topeniště
Prohnutí ocelové plotny do jejího středu zabraňuje vytékání oleje kolem grilu. Nadměrné mastnoty jsou nasměrovány do ohně, kde ihned shoří. Pod grilovanými potravinami zůstává tedy jen nezbytně nutné množství omastku a nedochází k jeho zbytečnému přepalování, takže je grilování zdravější než na rovných plotnách nebo přímo na roštech. Plotna není s grilem pevně svařena a nedochází proto k nasakování oleje do Cortenového těla grilu. Gril proto zůstává stále jako nový! Plotna je opatřena certifikací pro styk s potravinami na základě protokolu ZÚ č. 60262/2019.

Náš tým

Náš šéf, Radek Diviš, je kovářem tělem i duší. Zná vlastnosti oceli a ví, jak se tvaruje, sváří a jak se chová při různých tepelných změnách. Prvotní nákres designu, technického řešení, realizace prvního prototypu, zařazení produktu do výroby a následná výstupní kontrola kvality jsou právě jeho prací. Jsme české kovářství a v našem týmu máme skvělé kováře, zámečníky a svářeče, kteří dokonale znají své řemeslo! Veškeré produkty včetně grilů i ohnišť vyrábíme vlastnoručně do posledního detailu zcela sami.

COR-TEN®

COR-TEN® je ocel s vysokou odolností proti korozi a to bez povrchové úpravy. Chrání se sama vrstvou patiny, která je zároveň vizuálně výjimečná, nenapodobitelná a zcela bezúdržbová. Vzhledem k tomu, že na povrch Cortenu není třeba použití žádných nátěrových hmot a zároveň je zcela recyklovatelný, jedná se o ekologický materiál šetrný k životnímu prostředí.  Díky této oceli jsou naše grily KEDAR zcela bezúdržbové a vyznačují se dlouhou životností.

Proč jméno KEDAR?

Přečtěte název pozpátku 🙂 Ano, je to jen přesmyčka křestního jména našeho šéfa, pana Radka Diviše! Chtěli jsme mu tímto způsobem poděkovat, za to, že stvořil tuto řadu krásných a hlavně technologicky vyspělých grilů. Mohou tak nyní dělat radost Vám, našim zákazníkům. Gril KEDAR dotvoří Váš domov nebo restauraci k naprosté dokonalosti!

Reference

Názory našich zákazníků

Dobrý den, dovolím si složit Vám poklonu za výrobek a celkové obchodní jednání při realizaci objednávky. Gril KEDAR Prim je naprosto dokonalý výrobek. Konečně mám gril který je opravdu funkční, krásný, prostě bez jediné chyby. Moc děkuji za tuto kvalitu a vaše jednání. Vše klaplo tak, jak jsme se dohodli, vč. dodání ve slíbeném termínu. Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků. S přáním krásných dnů Jirka, Neratovice.

Jiří Kraus, KEDAR Prim

Vše je dokonalé, perfektní způsob přípravy nejen masa, výborné spalování, nádherný design. Mohu jen doporučit všem milovníkům grilování.

Lubomír Konrad, Gril KEDAR Optimus

Dlouho jsem nad ohnistem s grilem uvazoval a hledal. Nakonec jsem zvolil KEDAR. Byla to skvela volba a navic me tesi, ze jsem podporil zlate ceske rucicky. Jen tak dale.

Martin Horák, KEDAR Prim

“…Nelituji investice a potvrzuji, že grilování opravdu funguje!:)). Krásný zážitek. Velmi příjemná obsluha grilu, bez pocitu, že se spálíte, pohodlná výška, krásný pohled do topeniště. Na první pohled gril v zahradě působí jako socha, krásně se na něj kouká a upoutá pozornost…”

Martina Barcalová, KEDAR Prim

Kde hoří KEDAR

venkovní gril a ohniště s ocelovou plotnou ukované na celý život