Gril na dřevo i dřevěné uhlí s ocelovou grilovací plotnou 

Gril KEDAR

Reference

Názory našich zákazníků

Dobrý den, dovolím si složit Vám poklonu za výrobek a celkové obchodní jednání při realizaci objednávky. Gril KEDAR Prim je naprosto dokonalý výrobek. Konečně mám gril který je opravdu funkční, krásný, prostě bez jediné chyby. Moc děkuji za tuto kvalitu a vaše jednání. Vše klaplo tak, jak jsme se dohodli, vč. dodání ve slíbeném termínu. Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků. S přáním krásných dnů Jirka, Neratovice.

Jiří Kraus, KEDAR Prim

Vše je dokonalé, perfektní způsob přípravy nejen masa, výborné spalování, nádherný design. Mohu jen doporučit všem milovníkům grilování.

Lubomír Konrad, Gril KEDAR Optimus

Dlouho jsem nad ohnistem s grilem uvazoval a hledal. Nakonec jsem zvolil KEDAR. Byla to skvela volba a navic me tesi, ze jsem podporil zlate ceske rucicky. Jen tak dale.

Martin Horák, KEDAR Prim

“…Nelituji investice a potvrzuji, že grilování opravdu funguje!:)). Krásný zážitek. Velmi příjemná obsluha grilu, bez pocitu, že se spálíte, pohodlná výška, krásný pohled do topeniště. Na první pohled gril v zahradě působí jako socha, krásně se na něj kouká a upoutá pozornost…”

Martina Barcalová, KEDAR Prim

Kde hoří KEDAR

Kontaktujte nás

Máte dotaz?

Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám obratem ozveme.

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.